Nejlepší tipy na dárky - Náramky

Čím udělat nezapomenutelné Vánoce 2020?

 

Vsaďte na jistotu a věnujte své nejbližší osobě šperk, který napoví, že jste na ni při letošních Vánocích zajisté mysleli. 

 

V tomto předvánočním období jsme si pro Vás připravili tipy na dárky, nyní náramky, kterých máme skladem celou řadu. Věříme, že Vám padnou do oka a při rozbalení dárku budou zářit v očích jiskřičky štěstí.

Pro silnější zápěstí je vhodný spíše volný typ náramku, a to řetízkový, ohebný nebo kožený. Pro užší zápěstí doporučujeme i náramek stylu bangle/cuff, kdy náramek cuff není plně uzavřen. Skvěle vypadá i dvojmo omotaná kůže kolem ruky. Jednoduchým pravidlem je to, že pro zdůraznění zápěstí volte podobně silné náramky.

Typy náramků pro muže a pro ženy

 1. Pevný typ náramku. Je neohebný a kruhového nebo oválného tvaru. Doporučujeme dívat se i na zapínání, které je Vám nejbližší. U těchto náramků jsou bezpečná všechna zapínání, rozevírací patent, zapínání na boku, klipové a také pohodlné pružinové zapínání.

   

 2. Klasický ohebný typ náramku.   Můžete vybírat řetízkové či hadíkové náramky, a to buď s prodlužovacím řetízkem nebo bez něj. Zapínání je buď na klip nebo na karabinu. Náramky jsou velmi pohodlné, protože na ruce netlačí. Novinkou jsou také řetízkové náramky bez zapínání s praktickou posuvnou kuličkou. Pouze převléknete přes ruku a stáhnete. Obzvlášť u náramků s prodlužovacím řetízkem je téměř jistota, že se do velikosti náramku trefíte.

   

   

 3. Dámské kožené náramky jsou velmi příjemným šperkem. Kůže je pružný a poddajný materiál, o který je potřeba pečovat a pravidelně jej mazat prostředkem na kůži. Volba zapínání je buď rychloupínání s magnetem, klip nebo cvoček.

   

 4. Pánské náramky jsou buď čistě ocelové, kožené, nebo kaučukové. Kaučukové náramky jsou velmi ohebné a vzdušné a nevyžadují příliš péče. Kožené náramky se doporučují pravidelně mazat voskem a nevystavovat dlouhodobému namáčení, aby se příliš nevytáhly. Chirurgická ocel je dlouhodobě poptávaným materiálem, který je odolný a pevný, neooxiduje a nevyžaduje péči.

   

  U pánských náramků si můžete vybrat opět více typů zapínání: karabina, rychloupínání, magnet či spona s magnetickou pojistkou, spona s pojistkou, přezka, cvoček. Obzvláště bezpečné je vždy zapínání s pojistkou.

   

  Představujeme vám novinky této zimy. Můžete omrknout přímo i všechny vánoční tipy v nové kategorii Vánoce 2020. 

   

   

  Ještě jste si stále nevybrali?

  Nevadí. již brzy vyjdou další tipy na vánoční dárky, tentokrát věnované náhrdelníkům.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení