Nejlepší tipy na dárky - Náušnice

Co mám letos koupit na vánoce?

Říkáte si, ale aby to bylo originální. Možná si dlouho lámete hlavu nad tím, co vybrat pro vaše milované. 

freestocks-ChaY8166imQ-unsplash

My jsme pro Vás v této nelehké době, která donutila zavřít kamenné krámky i obchody, připravili pár zaručených tipů, kterými vykouzlíte úsměv každé ženy, to nám věřte. Pevně věříme, že i přes všechna omezení budou Vánoce 2020 i tak krásnými svátky, které budeme chtít trávit s vašimi nejbližšími.

Pět tipů na nákup originálních dárků

 1. S náušnicemi nikdy neuděláte krok vedle. A proč, říkáte si? Má to jednoduchý důvod. Náušnice totiž nosí téměř každá žena, která má v uších dírku. Ženy si rády ladí šperky k outfitu tak, aby jim to sedlo a ten kousek, který darujete určitě k něčemu perfektně padne.

   

  SCE526_pozadi4
 2. Není nutné nic měřit, nebo řešit velikost. Znáte ty nenápadné dotazy na velikost, případně nevíte, jak změřit ten či onen kousek? Tohle u náušnic padá. Náušnice jsou vesměs univerzální velikosti a nemusíte tak řešit, jak je Vámi obdarovaná dáma široká, či tenká.

   

  nemusite_merit
 3. Šperky jsou ten nejkrásnější dárek, kromě lásky, který může žena dostat. Řekněte, která žena by nemilovala šperky. My neznáme žádnou, a to jsme se minimálně deseti z nich ptali :) Náušnice máme různých typů a zapínání. Velký výběr pecek i kruhů stoprocentně potěší i Vaše milované dámy.

   

  SCE872_pozadi3
 4. Vysoká kvalita 925/1000 stříbra s puncem ryzosti a rozumná cena, kterou si může dovolit každý. Pokud nechcete z nějakého důvodu stříbro, pak máme i nádherné šperky z chirurgické oceli, které sluší stejně a jsou většinou ještě cenově dostupnější.

   

  BSE150_pozadi2
 5. Pokud se přesto nebudou líbit, máte možnost vrátit zakoupené zboží až do 15. 1. 2021. Víme, že do Vánoc je přece jen ještě daleko a pokud by náhodou náušnice nesedli, prodloužili jsme speciálně pro Vás lhůtu pro bezplatné vrácení zboží.

   

  returns-icon-14

 

Níže Vám představujeme novinky této zimy, které jen tak někdo mít nebude. Pozor, nabídka je omezená a zboží mizí ze skladu rychleji, než ho stačíme vyrábět, tak si pospěšte.


 

NovinKy zimy 2020

Náušnice máme pro malé princezny i větší královny.

Motivy bájných jednorožců, SCE737-pozadi

roztomilé malé kruhy, jednoduché pecky a třeba i náušnice s beruškou.

SCE715-pozadi-rovneTo ale zdaleka není všechno co máme pro naše malé princezny.

Pro větší královny pak máme třeba motivy psích ťapek, SCE670_pozadi

výrazné náušnice s barevnými zirkony, SCE579-pozadi3

nebo elegantní kruhy vykládané zirkony, či krystaly. 


Ještě jste si nevybrali?

Nevadí. již brzy vyjdou další tipy na vánoční dárky, tentokrát věnované náramkům.