Ověření certifikátu pravosti


Vážený zákazníku, ověřovací kód selhal. Zkuste jej načíst znovu. Pokud stále nefunguje, kontaktujte nás prosím e-mailem na adrese info@iocel.cz a nebo telefonicky na čísle +420 739 653 662.

Děkujeme za Váš nákup.


Váš certifikát pravosti s ID: $SerialNumber byl ověřen.

Materiál šperku

$Material


Certifikate_mini

Společnost

$domain, IČ:76202739 která je registrována u Puncovního úřadu pod r.č.14339 garantuje pravost použitého materiálu.

Záruka

2 roky. Platí od data zakoupení šperku. Záruka platí na vložené kameny, zirkony, perly, spoje, spojované části a výrobní vady. Záruka neplatí na mechanické poškození, které zahrnuje zejména tah, či tlak, do kterého je také zahrnut náraz a poškrábání. Záruka se nevztahuje na běžné opotřebení nošením a poškození chemickými látkami.

Doplňující informace

Papírový i online certifikáty slouží zároveň jako záruční list. V případě dotazů k Vašemu šperku kontaktujte prosím zákaznickou linku info@iocel.cz, nebo +420 739 653 662


Doporučená péče o šperky

Stříbro

Stříbro je drahý kov, který vyžaduje odpovídající péči. U našich šperků používáme stříbro 925/1000, které má skvělé vlastnosti pro výrobu šperků.

Většina našich produktů má povrchovou úpravu, jako je pozlacení, rhodiování a jiné. V souvislosti s touto úpravou dávejte pozor na mechanické poškození šperku, které může tuto úpravu narušit.

Typickou vlastností stříbra je měkkost. Díky tomu je dobře kujné. Pozor na drobné části, které lze jednoduše ohnout a na ohebné spoje, které byste neměli zbytečně často namáhat.

Na běžnou péči o stříbro by měl stačit maximálně hadřík, který může být napuštěn speciálním roztokem na leštění stříbra. Takovou péči je vhodné věnovat šperku cca. jedenkrát do měsíce.

Šperk nenoste při sportu a rozhodně jej odkládejte v místech s vyšší vlhkostí. Stříbro nevystavujte vysokým teplotám a chlorované vodě.

Pokud se rozhodnete šperk vyčistit, doporučujeme využít pouze hadříku. V případě, že chcete využít čistidlo, pak využívejte pouze takové, které je na čištění stříbra přímo určené.

Upozornění: Nikdy nevyužívejte žádných čističů ani pilníků na rhodiované, či pozlacené stříbro. Hrozí poškození povrchové úpravy.

Chirurgická ocel

Většina našich ocelových šperků je vyrobena z kvalitní chirurgické oceli 316L. Ocel se může pyšnit vlastnostmi, jako je tvrdost, velká odolnost a ve většině případů lepší snášenlivost alergiky na kov.

Péče o chirurgickou ocel není zvláště náročná, pokud se jedná o šperk čistě z kovu, bez zvláštní povrchové úpravy. V takovém případě stačí šperk občas otřít vlhkým hadříkem s mýdlem a následně přeleštit. 

Šperk nenoste při sportu a náročných fyzických aktivitách. Ocel, pokud je šperk čistě z kovu, můžete brát do vody. Dejte pozor v případě, že jsou na šperku kameny, či perly. V takovém případě určitě šperk nevystavujte vodě, teplu, ani jinému chemickému působení. V případě šperku s kameny, mohou jeho výdrž ovlivnit i parfémy, krémy, laky, spreje, případně jiná kosmetika. Dbejte prosím zvýšené opatrnosti.

Pokud se rozhodnete šperk vyčistit, doporučujeme využít pouze hadříku. V případě, že chcete využít čistidlo, pak využívejte pouze takové, které je na čištění oceli přímo určené. Šperky s kameny a kamínky, čistěte pouze minimálně.

Upozornění: Ocelové šperky mohou poškodit či poškrábat ostatní šperky, a proto své šperky skladujte oddělené od sebe, a to v suchu a tmě.
 

Pro získání dalších výhod a slev se registrujte do zákaznického programu.

CHCI VÝHODY - REGISTRACE