Bezpečnostní informace

Základní informace

Svíčky nás provázejí už více než 2000 let, přinášejí světlo, teplo a pohodu do našich domovů. Přestože jejich kouzlo zůstává, je důležité myslet na bezpečnost. Možná jste už slyšeli o rizicích spojených s jejich používáním – nežádoucí emise nebo nebezpečí požáru.

Věděli jste, že většina požárů způsobených svíčkami je výsledkem nesprávného použití?

Ing. Rostislav Holman - bezpečnostní expert

Těmto rizikům se však dá snadno předejít. Stačí dodržovat jednoduché a srozumitelné bezpečnostní pokyny. Chceme, aby vaše zážitky se svíčkami byly nejen příjemné, ale také bezpečné. Proto vám přinášíme několik tipů, jak si svíčky užívat bez obav. 

Obecné Upozornění

Infinity Candles vám přináší nejen kouzlo svíček a vonných vosků, ale také bezpečnost a kvalitu. Naše produkty jsou určeny výhradně pro dospělé osoby, které je dokážou užívat s rozvahou a respektem k bezpečnostním pokynům. Je důležité si uvědomit, že některé vonné a esenciální oleje nemusí být vhodné pro těhotné ženy, kojící matky, malé děti nebo zvířata. Infinity Candles nezodpovídá za jakékoliv zneužití produktů a jejich používání je na vlastní riziko zákazníka.

Kvalita a Bezpečnost

V Infinity Candles dbáme na nejvyšší kvalitu našich produktů. Vonné a esenciální oleje, které používáme, pocházejí z prvotřídních surovin, nejsou testovány na zvířatech a neobsahují škodlivé látky, jako jsou parabeny nebo ftaláty. Tyto oleje splňují všechny bezpečnostní normy a regulace Evropské unie. Používáme výhradně 100% přírodní esenciální oleje, ač mohou být méně intenzivní. Pečujeme o vaše zdraví.

Věděli jste, že většina velkých komerčních značek používá parafín a syntetické esence? Pečujte o sebe a dobře se dívejte, co kupujete. Mějte rádi sebe a své zdraví.Ing. Kamila Holmanová - technolog výroby

Správné Použití

Naše svíčky, aroma difuzéry a vonné vosky nejsou určeny k vnitřnímu užití. Je ZAKÁZÁNO je konzumovat, čili je vyloučeno jejich vnitřní užití. Trvanlivost našich svíček je minimálně 24 měsíců, ale mějte na paměti, že vůně může během skladování postupně slábnout. Svíčky skladujte v chladu a tmě.

Bezpečnostní Doporučení

Při zapalování svíček je nezbytné odstranit sušené byliny a jiné dekorační prvky, pakliže takové obsahují, které by mohly zasahovat do plamene. Naše svíčky a vonné vosky jsou vyrobeny z nejkvalitnějších 100% sójových vosků, které neobsahují pesticidy, herbicidy nebo ropné příměsi, a sója použitá při výrobě nebyla geneticky modifikována.

Informace pro Spotřebitele

Dodržujte všechna bezpečnostní doporučení uvedená na obalech našich produktů a na našem e-shopu. Může se stát, že bezpečnostní etiketa se z produktu odlepí, proto vždy pozorně čtěte tyto bezpečnostní pokyny a řiďte se jimi. Vaše bezpečnost je naší prioritou. Infinity Candles vám přináší kouzlo svíček s důrazem na kvalitu a bezpečnost, abyste si mohli užívat nezapomenutelných chvil bez obav.

Aktuální bezpečnostní normy

Bezpečnostní pokyny upravuje norma: ČSN EN 15494 (650121), která je platná od roku 2020