Svíčky

Hledáte svíčky, které provoní váš domov přírodou a naplní ho útulnou atmosférou? 🕯️ I my jsme je hledali a nemohli jsme najít firmu, která by uspokojila náročné, i když podle nás zcela zásadní požadavky, které máme na výrobu svíček. Základní vizí je dělat věci, které jsou šetrné k nám samotným i našemu okolí. 💚 Ruku na srdce, kdo z vás, by chtěl při relaxaci dýchat škodlivé splodiny, případně si pouštět svíčku plnou chemie v domě, kde běhají děti.

Ctíme tři jednoduchá pravidla, která přenášíme do výroby svíček

 1. Žádná chemie 🌿 U nás si stojíme za tím, že všechny souroviny jsou vegan friendly. Masožravce máme taky rádi, ale k výrobě svíček zvířata, ropu, ani místní rafinerii nepotřebujeme. Podívali jste se někdy na svíčky, které koupíte v běžném supermarketu? Opravdu si myslíte že sloučeniny jako je: methylcinnamaldehyd; eugenol; 4-terc.butylcyklohexyl-acetát apod. jsou pro vás bezpečné? My ne. Proto je nepoužíváme, stejně jakou nepoužíváme parafin a podobné dráždivé látky.
 2. Lokální srdcovka  ❤️ Vyrábíme v samotném srdci Brna a jen z prověřených a lokálních surovin. Můžete se podívat, kdo za projektem stojí a máte jistotu, že podporujete domácí řemeslnou tvorbu. Můžete nám zavolat, či napsat a rádi si s Vámi popovídáme o celém procesu výroby, či personalizaci vašich svíček.
 3. Kvalita na prvním místě 🔥 Všechny naše svíčky prošly náročným testováním a volíme pouze ty nejkvalitnější knoty. Jako jedni z mála na trhu nabízíme i možnost volby ekologických knotů z eco bavlny, či dřevěných knotů, které nádherně praskají. Naše svíčky hoří dlouho a dobře, protože víme, jak to dělat správně.

#ShowMore#

Našim posláním je přinášet lidem radost a to skrze svíčky, které vyrábíme. U svíček jsou pro nás mimo tři základní pravidla důležité další vlastnosti. Skrze tyto vlastnosti se snažíme předávat vlastní filosofii směrem k našim zákazníkům.

Minimalismus je cesta ◽

Tuto cestu jsme si vybrali a držíme se jí od obalu k etiketě. Elegantní sklo, kombinované s mléčnou přírodní barvou vosku, světlé dřevo, název vůně a svíčka může letět do světa, tedy za Vámi.

Zapojte své smysly 👀 👂🏻 👃 🖐 👅

Svíčky a jejich vnímání je velmi subjektivní záležitost. Pro nás je nejdůležitější, aby vynikla čistota skla v kombinaci s jemnou barvou vosku, tím zacílíme zrak. Následně při doteku skla ucítíme mírný chlad a zároveň dostatečnou tíhu, která nás přesvědčí o kvalitě skla i dostatečném množství všech surovin, čímž zacílíme hmat. V neposlední řadě přichází na řadu čich, a to když se začnou linout příjemné vůně přírodních esenciálních olejů. Smyslovou jízdu pak završí jemný zvuk praskání dřevěných knotů, který obzvlášť v zimě evokuje praskání dřeva v krbu.

Přírodní a veganské. Jinak to neumíme! 🥑

Vyrobeny z udržitelných surovin bez chemie a přidaných barviv, takže si je s klidem užijí i vegani. Všechno co děláme se snažíme dělat s ohledem na naše okolí.

Dlouhá doba hoření. Určitě! ❤️‍🔥

Užijte si desítky hodin příjemné vůně a hřejivého světla. Na každé svíčce máme napsáno, jak dlouho hoří. Nejedná se sice o věčný oheň, ale věřte, že setkání s našimi svíčkami budete chtít zopakovat a my vám tu možnost rádi dáme. Ať už si rádi užíváte horkou koupel doprovázenou hořící esenciální svíčkou, či romantický večer při víně. Naše svíčka bude dělat radost po dlouhou dobu. Každou jednu svíčku doporučujeme mít najednou zapálenou maximálně 3-4 hodiny.

Vlastní vzkazy? Chcete darovat unikátní a nezapomenutelný dárek? Umíme! ✒️

Vytvořte si originální dárek díky možnosti gravírování textu nebo loga na svíčku. Darujte svíčku s vyrytým jménem, datem, vzkazem nebo logem obdarovaného a udělejte mu radost něčím opravdu výjimečným. Ozvláštněne svůj domov oblíbeným motivem a vylaďte si bytové doplňky tak, aby vám ladily, třeba oblíbeným symbolem. 

Volba knotu 🪔🕯️

Vyberte si ze tří typů knotů. Bavlněného pro klasické hoření, nebo dřevěného pro praskavý zvuk krbu. V nabídce máme jako jedni z mála také eco bavlnu, což je ekologičtější verze klasických bavlněných knotů pro ty z vás, kteří to myslí s udržitelností opravdu vážně.

Jsou vaše svíčky bezpečné? 🛡️

Připravili jsme pro vás důkladný článek, který se zaměřuje na bezpečnost při používání našich svíček. Je důležité znát alespoň základní pravidla bezpečnosti, která najdete níže. Prosím věnujte článku náležitou pozornost. Výrazně tak můžete zvýšit svou vlastní bezpečnost.

Desatero bezpečného používání svíček

 1. Nikdy nenechávejte svíčky bez dozoru. Hořící svíčka musí být vždy pod vaší kontrolou. Nenechávejte ji hořet bez dozoru.
 2. Umístěte mimo dosah dětí a zvířat. Hořící svíčky by měly být mimo dosah dětí a domácích mazlíčků, aby nedošlo k nehodám.
 3. Dodržujte bezpečnou vzdálenost mezi svíčkami. Mezi hořícími svíčkami zachovejte vzdálenost alespoň pětinásobku průměru svíčky.
 4. Držte svíčky dál od hořlavých materiálů. Hořící svíčky neumisťujte na nebo blízko předmětů, které se mohou snadno vznítit.
 5. Nedávejte svíčky do průvanu a blízko tepla. Svíčky nesmí být v průvanu nebo blízko zdrojů tepla, aby nedošlo k nebezpečí požáru.
 6. Umístěte svíčky ve vzpřímené poloze. Vždy umístěte svíčky vzpřímeně, aby vosk rovnoměrně odkapával a svíčka hořela správně.
 7. Upravte knot před zapálením. Před zapálením svíčky zkraťte knot na asi 1 cm pro stabilní a bezpečné hoření.
 8. Plamen správně uhaste. Plamen svíčky zhasněte správně, nesfoukávejte ho. Použijte zhášedlo nebo jiný vhodný nástroj.
 9. Vždy používejte svícny. Používejte svícny nebo vhodné nádoby, které zajistí stabilitu a bezpečnost hoření svíčky.
 10. Nekonzumujte svíčky. Svíčky a jejich části nejsou určeny k vnitřnímu užití. Nepoužívejte je k jídlu.

Dodržováním těchto jednoduchých pravidel si můžete v klidu a bezpečí užívat atmosféru, kterou svíčky vytvářejí. Bezpečnost a zdraví vašeho domova jsou pro nás důležité, a proto vám doporučujeme dbát na tyto zásady. Díky nim si můžete naplno vychutnat kouzlo svíček bez zbytečných starostí.

Nejprodávanější

12 položek celkem
Vonná svíčka - Krémová Vanilka 145 ml
Novinka
349 Kč

100% přírodní vosk a esenciální oleje v našich svíčkách příjemně stimulují vaše smysly....

VSM001
vonna-svicka-citronova-trava-145-ml
Novinka
349 Kč

Vonná svíčka "Citronová Tráva" je vyrobena ze 100% přírodního vosku a obohacena...

VSM004
vonna-svicka-pomeranc-a-skorice-145-ml
Novinka
349 Kč

Probuďte své smysly osvěžující vůní pomeranče a hřejivým objetím skořice. Naše ručně...

VSM003
vonna-svicka-jemna-ruze-145-ml
Novinka
349 Kč

Dopřejte si chvíle klidu a pohody s naší vonnou svíčkou Jemná růže. Objevte kouzlo...

VSM002
vonna-svicka-jablko-a-bavlnikovy-kvet-145-ml
Novinka
349 Kč

Esenciální oleje a 100% přírodní vosk nám slouží k výrobě naší svíčky s vůní jablka a...

VSM006
vonna-svicka-aromaticka-levandule-145-ml
Novinka
349 Kč

Naše vonná svíčka Aromatická Levandule je vyrobena ze 100% přírodního vosku a obohacena...

VSM005
vonna-svicka-citronova-trava-300-ml
Novinka
489 Kč

Vyrobená ze 100% přírodního vosku a obohacená esenciálními oleji, naše vonná svíčka...

VSV004
vonna-svicka-pomeranc-a-skorice-300-ml
Novinka
489 Kč

Vonná svíčka "Pomeranč a Skořice" je vyrobena ze 100% přírodního vosku a obohacena...

VSV003
vonna-svicka-jablko-a-bavlnikovy-kvet-300-ml
Novinka
489 Kč

Ručně vyrobená Vonná svíčka "Jablko a Bavlníkový Květ" je ze 100% přírodního vosku a...

VSV006
vonna-svicka-aromaticka-levandule-300-ml
Novinka
489 Kč

Naše vonná svíčka "Aromatická Levandule" je vyrobena ze 100% přírodního vosku a...

VSV005
Vonná svíčka Krémová Vanilka 365 ml
Novinka
489 Kč

100% přírodní vosk a esenciální oleje v našich svíčkách jemně rozvibrují vaše čichové...

VSV001
vonna-svicka-jemna-ruze-300-ml
Novinka
489 Kč

Naše vonná svíčka "Jemná Růže" je vyrobena ze 100% přírodního vosku a obohacena...

VSV002