Výměna zpětných odkazů / Linkbuilding

Máte blog, e-shop, nebo se profesionálně zajímáte o linkbuilding? Pokud ano a máte na něm tématicky příbuzný obsah, rádi vám nabídneme spolupráci. Důležitá je pro nás synergie, která ze spolupráce plyne. Zajímají nás hlavně fashion weby, blogy, ale také se může jednat o informační weby o kamenech, drahých i obecných kovech, či lifestyle záležitostech.

Jak lze od nás získat zpětné odkazy?

1. Hostující blogeři / Guestblogging

Hostující blogeři a copywriteři mají dveře otevřené. Guestblogging funguje tak, že napíšete článek, který by měl splňovat určité parametry. Minimálně 1800 znaků, čili jedna normostrana a my jej publikujeme na našem blogu a sociálních sítích. Všechny podmínky níže:

  • Délka min. 1800 znaků = jedna normostrana textu. Kvalitní článek musí mít co sdělit, což je na menším prostoru složitější.
  • Správná čeština je základ. Pravopis i gramatika by měly být na úrovni. Slangové výrazy lze s přihlédnutím k obsahu akceptovat.
  • Jedinečný obsah je nejdůležitější. Žádné duplicity neakceptujeme. CTRLC a CTRLV vyhledávače penalizují a proto mají u nás stopku.
  • Nepovinné: Pokud máte blog s vlastními fotografiemi, videi, či jiným audiovizuálním materiálem máte u nás vyšší preferenci.

2. Zpětný odkaz z článku na blogu | blog backlink

Najděte si článek u nás na blogu, který vyhovuje vašim potřebám. Pokud na klíčové slovo, které chcete neodkazujeme dovnitř našeho webu, můžeme se domluvit na výměně.

3. Recenze produktů

Můžeme fungovat oběma směry. Ať už byste chtěli udělat recenzi na náš produkt, či chcete abychom napsali recenzi na ten váš. Věříme, že najdeme společný zájem, ať už půjde o párování šperků k oblečení, botám, či kabelkám.

4. Rozhovory

Máte co říct k módě, šperkům, kamenům, motivům, barvám atp. Nezdá se to, ale na špercích máme různé motivy, které mohou být zajímavé jak pro naší, tak pro vaší cílovou skupinu.

5. Reference

Pokud máte zajímavou službu, kterou bychom mohli využít a chtěli byste naopak přidat referenci i k nám, budeme rádi.

Jakou chceme kvalitu a jaké máme podmínky zpětných odkazů?

  • Základem je reciprocita. Chceme zpětný odkaz na vybraný anchor text. Tématicky blízký web je prakticky nutností. Výměna proběhne na základě předem domluvených podmínek z určené domény.
  • Kvalita je na prvním místě. Blogy, vlastní obsah, publisheři, kteří dělají super content, který je zajímavý. E-shopy se spřízněným sortimentem. Nemáme problém s kvalitními microsites, ale opravdu kvalitními s historií a releevancí.
  • Dofollow only. Ano chceme pouze odkazy typu dofollow.  Nofollow, sponsored atp. určitě ne. Stejně tak nabízíme stejný typ odkazů my. 
  • BFF - Best friends forever Kam tím míříme? Odkazy budou bez nějakého data expirace, umisťování někam do archivu atp. Všechny linky monitorujeme.

Našli jste vhodný způsob výměny odkazů a máte zájem o spolupráci?

V případě zájmu o spolupráci využijte naše kontakty a napište nám. Všechny maily čteme a na všechny také odpovídáme. Komunikace je pro nás základním kamenem úspěšného businessu.

Určitě nám pošlete seznam webů a vaši představu o formě výměny odkazů a rádi s vámi vymyslíme spolupráci, která sedne oběma stranám.

Máte jiné a lepší nápady? Ozvěte se.