BFF šperky, symbol přátelství

process
Výraz BFF (Best Friends Forever - Nejlepší Přátelé Navždy) má v srdcích mnoha lidí zvláštní místo. Znamená takový vztah mezi dvěma lidmi, který přesahuje hranice "pouhého" přátelství. Používá se k popisu velmi blízkého přítele, někoho, s kým sdílíte hluboké pouto důvěry a lásky. Zkratka BFF vznikla v 90. letech 20. století v Americe. Původně se používala při chatování a na internetových fórech. Později se rozšířila do populární kultury a začala se používat i v každodenním mluveném jazyce. První písemná zmínka o zkratce BFF pochází z roku 1994. V tomto roce byla zkratka použita v článku v časopise Seventeen. V roce 1996 byla zkratka použita v televizním seriálu Friends (Přátelé).

Co jsou šperky BFF?

Mezi nejsmysluplnější dárky BFF patří šperky: nejčastěji náhrdelníky a náramky, ale i náušnice a prsteny. Šperky přátelství jsou skvělé pro všechny věkové kategorie, včetně dospělých. BFF šperky jsou často spojeny s emocemi a sentimentem a mohou být skvělým způsobem, jak vyjádřit oddanost a vděk za trvalé přátelství. Jsou oblíbenými dárky mezi dětmi a teenagery, ale nosí je lidé všech věkových kategorií, kteří chtějí zdůraznit význam svých svých nejlepších přátel.

process
Náhrdelníky: Dva nebo více náhrdelníků, které jsou propojeny nebo mají podobný design, aby bylo zřejmé, že patří nejlepším přátelům. Rozpůlený přívěsek náhrdelníku je skvělým způsobem, jak dát kus svého srdce své druhé polovičce. Když si jej koupíte, získáte dva kusy a jeden můžete darovat nejlepšímu příteli či přítelkyni. Někdy jsou s nápisem, příp. jsou hladké a liší se jen barvou kovu apod. Když jste od sebe, budete mít každý polovinu, ale když jste spolu, můžete vytvořit jeden celek. Tento typ šperků se srdcem vám říká, že nejste „celý“, dokud nejste se svou druhou a drahou polovinou. Podívejte se i na náhrdelníky s motivem srdce.
process
Náramky: Náramky s přátelskými citáty, symboly (rozpůlená srdce, Jin a Jang, slunce a měsíc, puzzle aj.) nebo iniciálami přátel. Někdy mohou být náramky rozděleny a každý přítel nosí jeden díl. Lidé přicházejí a odcházejí, ale jednou za čas potkáte určité lidi, o kterých víte, že zůstanou ve vašem životě navždy. Ty, se kterými byste mohli mluvit celé hodiny, ale přesto si užívali jejich pohodové ticho. Takové lidi, u kterých se můžete smát i plakat. Ti, kteří stojí po vašem boku, věří ve vás a pomáhají vám vzpomenout si, kdo skutečně jste. Prostě vaši přátelé navždy.
process
Náušnice: BFF náušnice jsou často navrženy tak, aby byly esteticky přitažlivé a symbolicky významné pro přátelství mezi lidmi. Jsou populární jako dárky nebo osobní ozdoby pro přátele a mohou připomínat pevné pouto mezi nimi. Často se volí párové náušnice, které jsou navrženy tak, aby tvořily pár, obvykle s podobným designem nebo motivem. Každý přítel nosí jednu náušnici z páru, což symbolizuje jejich propojení. Náušnice mohou mít přívěsky nebo amulety, které mají symbolický význam pro přátelství. To může zahrnovat srdce, klíč, zámek, pírko nebo jiné dekorativní prvky.
process
Prsteny: BFF prsteny jsou krásným a osobním způsobem, jak vyjádřit své přátelství. BFF prsteny mohou mít nápisy nebo slova, která vyjadřují přátelství, jako jsou "Best Friends Forever" nebo jiné citáty. Mohou být také vybaveny gravírovanými jmény přátel nebo důležitými daty. Vaše BFF prsteny budou v moři plném lidí jako kotva, budou konstantou, když se všechno mění, bezpečným místem, když je vše nejisté, definitivní domov v neznámu. Neexistuje vlna dostatečně silná, aby zlomila naše pouto. Přílivy a odlivy budou neustále stoupat a klesat, ale vždy se budete navzájem držet.

Nechte se okouzlit některým ze šperků z našeho obchodu.

Projděte si celkovou nabídku šperků pro ženy i pro muže, vč. slevových akcí a zvýhodněných setů.