Nejlepší tipy - dárek na Valentýna

Jaké jsou svátky zamilovaných?

Den svatého Valentýna, připadající na 14. února. Český den zamilovaných slavený polibkem pod třešní na 1. máje. Letní slunovrat jako slovanský svátek lásky a plodnosti připadající na 21. června. Ve světě byste našli i další termíny oslavující lásku. Mezi nejčastější dárky patří sladkosti, květiny, parfémy a šperky. Na ty poslední se podíváme blíže.

Šperky se symboly lásky

Pokud chcete udělat dojem na toho, koho milujete, smysluplným šperkem, objevte společně s námi nejžádanější symboly lásky. Ty mohou být zpracovány šperkaři v jedinečných náhrdelnících, v dechberoucích prstenech, okouzlujících náramcích nebo rozkošných náušnicích.

Srdce - symbol všech symbolů lásky

Chcete-li se přidržet tradice a vkusu, v němž neuděláte chybu, pak zvolte šperk se srdcem. Je to tvar, který nikdy nepřestane fascinovat lidi svou krásou a významem. Je ideálním darem, který představuje přátelství, oddanost, náklonnost a romantickou a trvalou lásku. Srdce mohou být samostatná neboli otevřená. Nebo můžete zvolit rozpůlená srdce, z nichž jedna polovička připadne milované osobě a druhá polovička Vám. Pokud chcete přidat k srdci vzkaz, pak je ideální otevíratelný medailonek ve tvaru srdce.

Stříbrný náhrdelník ROMANTIKAZvýhodněná sady šperků SWEETHEART

 

Růže nebo jiná květina

Mnoho žen má růže nebo jiné květiny je úzce spojeny s romantickou láskou, vášní a touhou. Květiny však toho skrývají mnohem víc, než se na první pohled zdá. Ve skutečnosti má každá barva květů jiný význam. Bez ohledu na to, zda se snažíte vyjádřit lásku, radost, přátelství nebo náklonost, květina bude schopna vyjádřit dokonalý sentiment. Bohužel skutečné květiny nejsou věčné. Naproti tomu květina jako šperk přetrvá celý život.

Stříbrné náušnice SedmikráskaStříbrný prsten Luční Květiny

Emblém nekonečna

Symbol nekonečna představuje trvalou lásku, která přesahuje životy a nemá žádné limity. Symbol nekonečna jako jakási "ležící" osmička vznikl z dávných vyobrazení hada zakousnutého do vlastního ocasu. Představuje tak kruh života, resp. smyčku času, která nemá počátku ani konce. Je to mocný symbol oddanosti, věrnosti a nekonečné lásky, která hoří navždy. Darovat své milované partnerce či partnerovi šperk s motivem nekonečnem znamená, že jste oddáni svému vztahu a že vaše láska k němu nikdy nezemře. Každá ze stran znaku je si rovná, což představuje rovnováhu, harmonii, muže a ženu, světlo a tmu, výdech a nádech.

Stříbrný náhrdelník Infinite RainbowStříbrné náušnice Infinite Faith

LOVE - co je psáno, je dáno

Pokud si přejete, aby bylo poselství jasné, nemůžete udělat chybu se šperkem např. s nápisem "LOVE". Tyto "zamilované" náhrdelníky, náramky, prsteny či náušnice jsou nadčasové a ženy je nosí již desítky let. Písemná prohlášení "láska", "miluji tě", "ty & já" přináší přímočará a silná poselství, které ilustrují jasnost a zřetelnost. Šperky s nápisy se skvěle kombinuji se květinovými nebo srdíčkovými šperky. Ať už vyberete jakýkoliv šperk s motivem lásky, rozhodně neuděláte faux pas a věřte, že svou milovanou bytost opravdu potěšíte.

Náhrdelník You & Me chirurgická ocelPrsten Love Obsidian chirurgická ocel