Jak vybrat dárek pro syna?

Už ani nevíte, jak se najednou před vámi z toho malého batolete objevil skoro velký chlap. Chcete mu darovat nějakou nevšední pozornost, která se bude nejen líbit, ale která půjde všude s ním a bude mu připomínat, že právě vy jste tady pro něj. Kterou si bude moci vzít do školy, na party s přáteli nebo na koncert své oblíbené skupiny. Pro malého chlapce se ohlédnete například po nějaké stavebnici či funkčním modelu. Trefit se do vkusu mladého muže však není vždycky snadné.
Příležitostí, kdy takový dárek dát je více než dost. A nemusí to být zrovna narozeniny nebo Vánoce. Obdarujte ho například po nějakém studijním, uměleckém nebo pro něj důležitém úspěchu. Dárek se tak zároveň stane jakousi pamětní cenou tohoto úspěchu. Navíc mu bude připomínat i vás. Takovýmto dárkem je bezesporu šperk: řetězy, řetízky s přívěskem, náramky, příp. náušnice či prsteny.

 

Při výběru šperku vám jistě pomohou synovy záliby, koníčky a styl, kterému dává přednost.

  1. Pokud propadl váš syn vůni benzinu a rychlým kolům motorek, mohly by se mu zamlouvat některé robustní řetězy nebo masivní náramky z chirurgické oceli.
  2. Milovníkům metalových a rockových koncertů nebo house a techno party možná přijdou vhod naše náušnice nebo i prsteny, a také již zmiňované ocelové řetězy a náramky.
  3. Příznivce fantasy filmů a počítačových her z podobnou tématikou, ale i obdivovatele Keltů a Vikingů by mohly zajímat naše náhrdelníky a kožené náramky.
  4. Pro romantiky, snílky a zahloubané filozofy máme v nabídce korálkové náramky s přírodními kameny plnými pozitivní energie. Mají nastavitelnou velikost vhodnou snad pro každé zápěstí.

Pro inspiraci si můžete prohlédnout některé z našich šperků pro mladé muže.

Náhrdelník Thorovo Kladivo

Amulet z pozlacené chirurgické oceli je spojován se symbolem moci a autority, a zároveň chrání svého nositele před zlem.

Náhrdelník Ptačí Péro

Poselství nespoutaností, volnosti a elegance pohybu a krásy letu. Celý šperk je z chirurgické oceli. Přívěsek je navíc stabilizován titanem.

Prsten Chromatic Lines

Prsten z chirurgické oceli je v matném černém provedení. Chromatické barevné pásky, které mění barvu, působí velmi elegantně.

Korálkový náramek Spartan Warrior

Korálky jsou z jaspisu. Dominantní je spartská přilbice, která má v hledí čiré kubické zirkony. Štíty osazeny sedmi zirkony.

Ještě jste se nerozhodli?

Nevadí. Pomůžeme vám při pohledu na celkovou nabídku našeho obchodu, vč. slevových akcí a zvýhodněných setů.