Zimní móda - trendy nejen ve špercích

Možná už jste přemýšleli, jak si zpestřit chladné a nepříliš slunečné počasí. Určitě záleží na příležitosti, na kterou se chystáme. Krásná můžete být jak na svahu, tak i na plese. Vše je jen o tom zvolit vhodný outfit. Jednou z výhod v zimě je i větší a častější přítomnost umělého světla, které může být pro některé doplňky a šperky lichotivé. Stejně jako si volíme jídlo podle ročních období, nevyplatí se podcenit ani volbu správného módního kousku.

Jaké šperky a doplňky zvolit v zimě?

Pro eventy, které jsou pořádané venku doporučujeme výrazné doplňky, které je třeba vkusně sladit s outfitem. V zimě určitě neuděláte chybu, když vsadíte na stříbro, či na stříbrné barevné provedení jiných kovů v kombinaci s výraznými kameny. Proč? Protože stříbro a sníh spolu vypadají jednoduše výborně. Možná už jste zaslechli, že třpytivé zirkony a diamanty jsou nejlepším přítelem žen. Šperky obecně si svůj BFF status určitě zaslouží. V zimě to platí dvakrát, protože pod všemi vrstvami nejde pořádně docenit přirozenou krásu. Proto vsaďte na zirkony, či diamanty a budete zářit, i když je zrovna pod mrakem. Mimo šperky doporučujeme zvolit bílou, či béžovou barvu a doplnit outfit stylovým kulichem, či šálou.

nausnice_vzplanuti

Pokud se chystáte na ples, nebo jinou akci, která bude spíše ve vnitřních prostorách, pak určitě nesáhnete vedle, když vyzkoušíte některý z našich elegantních stříbrných, či ocelových náramků, nebo vhodně zvolíte vkusnou sadu šperků. Podobně jako u náušnic vsaďte na velké a výrazné kameny, nebo na celkově masivnější kousky. Výhodou těchto šperků je to, že se dají párovat univerzálně téměř s jakoukoli barvou. Na rozdíl od zlatého, či barevného provedení je monochromatická vlastnost, tedy jednobarevnost stříbra a oceli skvělá k párování s ostatními barvami. 

sada_sperku_kapka_radosti

Jaké jsou barevné trendy pro zimní období?

S kovovým vzhledem, ale také s čistě bílou, či černou prakticky nemůžete udělat krok vedle. Zajímavou kombinací je zlato se stříbrem, či různé pozlacené varianty šperků ze stříbra, či chirurgické oceli. Bi-color trend už jede ve špercích sice nějakou dobu, ale v zimě se vám bude dobře tato kombinace dávat dohromady s různými kožíšky, přehozy přes ramena, či s bolerky. Pokud hledáte něco barevnějšího, pak volte chladné barvy, které si se zimou dobře rozumí. Našim barevným tipem je zimní, resp. podzimní blond, či tzv. barva zmrzlé země. Někdy se jí také říká Loden frost. V této barvě můžete mít módní doplňky nebo třeba i dámskou bunduSamostatnou kapitolou je perleťová barva a všeobecně perly, které jsou pro zimu velmi typické a prakticky neuvidíte ples, kde by perly chyběly. Jsou totiž zosobněním elegance a stylu. Perly skvěle vypadají s barvou arktického vlka, čili Artic wolf.

zimni_barvy_iocelcz

Perlové šperky - objevte něžnou eleganci

Perly je třeba umět nosit a dobře dávkovat jejich kvantitu. Na běžné příležitosti postačí jedna malá perla na náhrdelníku, či náušnicích a na plesy, či jiné společenské akce je možné vynést i celý perlový náhrdelník, či náušnice. K zimě se perly obzvlášť hodí a jsou typickým reprezentantem zimních kamenů. Kdo by totiž nemiloval perly, ať už pro jejich opulentní krásu, či nadčasovou eleganci. Perly skvěle sladíte s různými kousky vašeho outfitu. Velmi dobře si rozumí s černou, přičemž je jedno jestli jde o vršek, boty, či psaníčko. S černou vypadají perly opravdu fantasticky. Věděli jste, že perly byly v historii považovány za symbol krásy?

Ptáte se, jakou zvolit perlu?

Jestli přírodní, či umělou? Je to jen na vás. Začneme umělými kousky. Značnou výhodou je jejich dokonalost a možnost přizpůsobit perly naprosto libovolné barevnosti. Umělé pery jsou navíc šetrné k přírodě a ještě ulehčí vaší peněžence, takže si budete moci dopřát více vašich oblíbených perlových šperků. No a proč zvolit pravé, čili přírodní perly? Pokud vám nevadí vyšší cena, tak může jít o preferenci klasického přírodního materiálu, či o jistou touhu se odlišit a být jedinečná.

stribrny_nahrdelnik_perla_elegance