Jak vybrat dárek pro tátu, alias pro muže?

process
Pokud stále váháte nad tím, jak vybrat dárek pro tátu, alias muže (švagra, bratra, dědečka, ale i dobrého přítele), máme pro vás několik rad a tipů, které zajistí, že se obdarovanému bude váš prezent opravdu líbit a že si ho bude považovat.

Šperky jsou tradičně vnímány spíše jako dárek pro ženy, ale existuje mnoho typů šperků, které by mohly být vhodné i pro tátu. V posledních letech obsahují kolekce šperků pro muže téměř vše, co je v dámských kolekcích. Důležité je vybrat šperk, který bude odpovídat tátovu vkusu a stylu a který bude pro něj významný. Zde je několik nápadů:

process
Náramek - V současné době jsou oblíbené pánské kožené náramky, náramky z chirurgické oceli nebo pryže. Pokud preferuje něco tradičnějšího, může být vhodný i náramek s kamenem nebo můžete nechat vygravírovat jméno či datum. Pánské náramky díky své jednoduchosti jsou ideální pro každodenní nošení a dobře se hodí k různým příležitostem.
process
Náušnice - Pokud táta nosí náušnice, mohou být skvělým dárkem. Škála náušnic je opravdu velmi rozmanitá: malé, ale robustnější kruhové náušnice, pecky s kamenem i bez osazení, náušnice se symboly - zvíře, lebka, kříž, hvězda, pentagram aj., náušnice do jednoho ucha a náušnice neobvyklých tvarů (vruty, spínací špendlík - zicherka aj.). Zde platí stejně jako u ostatních šperků, že je důležité vybrat kousek, který odpovídá jeho vkusu.
process
Prsten - Pánský prsten může být velmi osobním dárkem a může symbolizovat různé významy, např. významné události. Jsou elegantní a vypadají skvěle s formálním oblečením. Kroužkový prsten je jednoduchý a elegantní, s obvykle hladkým povrchem bez zdobení. Prsten s motivem může mít různé tvary a vzory, jako jsou například kříž, lebka nebo jiné symboly. Zde je ale třeba mít na paměti, že ne každý muž nosí prsten.
process
Řetízek s přívěskem - Muži mohou nosit řetízky s různými přívěsky, například s křížem nebo s oblíbeným sportovním klubem. Jsou klasikou a mohou být velmi osobním dárkem. Pokud nosí masivnější šperky a má rád výrazné kousky, může být masivní řetěz na krk pro něj vhodným dárkem. Často jsou součástí kolekce řetězů na krk i robustní náramky.

Váháte ještě, který ze šperků si vybrat?

Projděte si celkovou nabídku pánských šperků našeho obchodu, vč. slevových akcí a zvýhodněných setů.